Bezgotówkowe parkowanie

Chcesz zaparkować? Nie szukaj drobnych. Kolejne elektroniczne atrakcje czekają na kierowców. Tablety czy smartfony z odpowiednimi aplikacjami umożliwią kierowcom wygodne, bezgotówkowe parkowanie. Korzystając z aplikacji „moBilet”, „mPay”, „SkyCash”, czy „Pango” kierowcy nie muszą kupować biletów w automatach stojących przy płatnych parkingach.  Aplikacje do płacenia w parkomatach działają na tych samych zasadach. Po zainstalowaniu programu, oraz  zarejestrowaniu się , należy dokonać wpłaty. Następnie auto należy oznakować znaczkiem, który uprzednio dostaniemy pocztą. Jeśli nie posiadamy takowego oznakowania, możemy odręcznie napisać informację, pozostawiając ją w widocznym miejscu. Wpisana w oznakowanie nazwa aplikacji pozwoli  odpowiednim służbom zweryfikować nasza płatność za miejsce  parkingowe. Do najważniejszych zalet aplikacji należy m.in.: uniezależnienie się do gotówki, oraz płacenie za realny czas postoju naszego pojazdu.

Aplikacje niezbędne do instalacji programu:

  1. W przypadku aplikacji moBilet należy posiadać systemy: Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry 0S 10, Symbian, Bada, Windows Mobile 6.5, Java,
  2. W przyadku aplikacji mPay: Android,
  3. W przypadku aplikacji SkyCash, Android, iOS, Windows Phone
  4. Aplikacja Pango: Android, iOS, Windows Phone.

Część z wyżej wymienionych aplikacji to narzędzia, dzięki którym można również kupić bilety komunikacji miejskiej, kina, czy  bilety na kolej. Dzięki tym aplikacjom  można również doładować telefon.

Ubezpieczenia online

Może Cię też zainteresować...

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x