Assistance

Co to jest ubezpieczenie Assistance?

Ubezpieczenie Assistance możemy wykupić u dowolnego ubezpieczyciela. Może skorzystać z oferty Towarzystwo, w którym wykupiliśmy ubezpieczenie Auto Casco lub OC, ale nie musi. Możemy dowolnie wybrać usługodawcę. Polega ona na tym, że w razie nagłego lub nieprzewidzianego wydarzenia na drodze ubezpieczyciel zapewni nam pomoc techniczną.

Jak działa Assistance?

Ubezpieczenie Assistance działa od daty podpisania umowy i opłacenia składki aż do momentu jej wygaśnięcia. Obejmować może bardo różne usługi, w zależności od oferty ubezpieczyciela i pakietu, na który się zdecydujemy. Oferta na rynku w tej chwili jest bardzo zróżnicowana, także warto wcześniej zrobić dokładny wywiad na ten temat i zorientować się, jakich usług naprawdę potrzebujemy.

Co wchodzi w skład Assistance?

W skład takiego pakietu może wchodzić różna pomoc drogowa, od wymiany koła z uszkodzoną oponą, poprzez dowiezienie paliwa na miejsce, w którym nam go zabrakło, koñcząc na dalekim holowaniu. Takie ubezpieczenie może również obejmować odszukanie właściwego warsztatu w najbliżej lokalizacji, w której auto się zepsuło. Niekiedy możemy wykupić innego rodzaju pomoc, np. odwiezienie kierowcy i pasażerów do domu, pokrycie kosztów niespodziewanego powrotu z wakacji spowodowanego uszkodzeniem samochodu.

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x