Za OC zapłacisz mniej!

Z przeprowadzonych niedawno badañ wynika, iż ceny ubezpieczenia OC w tym roku będą mniejsze niż w zeszłym. To efekt konkurencji na rynku, na którym istnieje coraz więcej Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz agencji ubezpieczeniowych. Bardzo często sami właściciele pojazdów szukaj najlepszej oferty za pośrednictwem darmowych w Internecie porównywarek.

Za OC zapłacisz mniej!

Za OC zapłacisz mniej!

Ubezpieczenie OC (od odpowiedzialności cywilnej)  to obowiązkowe ubezpieczenie pojazdów mechanicznych. Każdy właściciel musi wykupić takie ubezpieczenie oraz posiadać dokument potwierdzający zawarcie umowy, który jest zobowiązany okazać w trakcie kontroli drogowej.

Ceny OC są różne w zależności od miasta (ubezpieczenie w najdroższym Wrocławiu może kosztować nawet 200zł więcej niż takie samo ubezpieczenie w najtañszych Kielcach) oraz od tego, w jakiej firmie ubezpieczamy nasz pojazd ? ubezpieczenie w AXA może mieć inną ceną niż to wykupione w PZU i Warcie. Należy pamiętać, że nawet w obrębie jednego miasta cena ubezpieczenia OC może różnić się nawet o sto złotych. Jak wybrać zatem najkorzystniejszą ofertę i zaoszczędzić pieniądze? Warto skorzystać z kalkulatora OC, który szybko porówna ceny w różnych firmach ubezpieczeniowych i pomoże nam wybrać ofertę z najtañszymi  składkami.

Ubezpieczenie OC można wykupić już online, jednak w razie wszelkich wątpliwości należy skontaktować się z agentem ubezpieczeniowym, który wyjaśni kruczki prawne oraz poprowadzi nas przez proces zawierania umowy. Korzystaj z dobrych multiagencji, takich jak SuperUbezpieczenia.pl!

Ubezpieczenia online

Może Cię też zainteresować...

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x