Ubezpieczenie online samochodu w PZU

PZU SA wprowadziło nową możliwość zgłaszania szkód oraz sprawdzania statusu zgłoszenia za pośrednictwem usługi czat video. Już od dłuższego czasu towarzystwa ubezpieczeniowe coraz chętniej angażują się w rozwój swoich serwisów internetowych, a co za tym idzie udostępniają coraz więcej funkcji dla swoich klientów.

Ubezpieczenie samochodu online w PZU

Do skorzystania z wspomnianego wyżej rozwiązania nie trzeba posiadać kamerę internetową. Aby skorzystać z tej usługi, dostępnej na stronie internetowej pzu.pl, wymagana jest przeglądarka Google Chrome.

Jedną z zalet takiego rozwiązania jest prowadzenie rozmowy w czasie rzeczywistym, a co za tym idzie odpowiedź na nasze pytanie/zgłoszenie zostanie udzielona/rozpatrzone także w czasie rzeczywistym. To może z pewnością poprawić szybkość świadczonej usługi.

Wedle ?Gazety ubezpieczeniowej?: z danych PIU wynika, że najpopularniejszymi ubezpieczeniami kupowanymi w kanale direct są polisy komunikacyjne.  Zatem możemy wnioskować, że coraz więcej klientów ubezpieczycieli będzie klientami online, a więc czat video może cieszyć się sporym zainteresowaniem.

Przez internet możemy zakupić OC, AC.Warto jednak przed dokonaniem wyboru sprawdzić porównywarki, kalkulatory OC, AC. Wystarczy skorzystać np. ze strony szybkiepolisy.pl, a nawiązując kontakt z przedstawicielami tego serwisu z pewnością uzyskamy wiedzę o wszystkich nowościach i nowych usługach na rynku ubezpieczeñ. Warto sprawdzić!

 

Ubezpieczenia online

Może Cię też zainteresować...

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x