Nowe zmiany w mandatach

Dostałeś mandat po 1 stycznia 2016 roku? Zetknąłeś się zapewne z nowym bloczkiem mandatowym. Sprawdź czego dokładnie dotyczy zmiana.

Kosmetyczne zmiany

Z pozoru na nowych bloczkach kredytowych ciężko znaleźć zmiany. Zmiana z pozoru kosmetyczna jest jednak bardzo ważna. Otóż zmianie uległ adresat i numer konta na który wpływać mają pieniądze za mandat.

Wszystkie przelewy do Opola

Od 1 stycznia 2016 roku wpływy z mandatów karnych nie trafiają już na konta poszczególnych Urzędów Wojewódzkich. Obecnie wszystkie pieniądze będą trafiać do Urzędu Skarbowego w Opolu. Właśnie tam obsługiwane będą wszystkie postępowania mandatowe z całego kraju. Przypominamy, że wszystkie opłaty mandatowe trzeba wpłacać na rachunek:

Pierwszy Urząd Skarbowy w Opolu, ul. Rejtana 3B, 45-331 Opole

Nr: 47 1010 0055 0201 6090 0999 0000

Te dane każdy kierowca znajdzie na odcinkach A i B mandatu karnego.

Jak zapłacić mandat?

Płacąc za mandat w bankowości on-line lub osobiście w baku lub na poczcie należy w polu „symbol formularza” lub „płatności” wpisać słowo „MANDATY”. W „identyfikatorze zobowiązania” należy wpisać numer i serię nałożonego mandatu.

Przypominamy, że wszystkie mandaty otrzymane przed 1 stycznia 2016 roku należy wpłacać na numer konta podany na blankiecie.

 

Źródło: www.motoryzacja.interia.pl

 

Ubezpieczenia online

Może Cię też zainteresować...

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x