Ubezpieczenie assistance na wyjazd zagraniczny

Krótkoterminowe ubezpieczenie Assistance na wyjazd zagraniczny to idealne rozwiązanie dla kierowców udających się na kilkudniowy wyjazd samochodem.

Nie musimy dokonać zakupu ubezpieczenia Assisatnce od razu podczas zakupu OC. Jeśli nie widzimy potrzeby posiadania takiej polisy, to możemy ominąć jej wykup. Jednakże są sytuacje, w których taka ochrona może się przydać. Zagraniczne wakacje są tutaj najlepszym przykładem. Jeśli zamierzamy wyjechać na urlop samochodem i nie będzie to wypad nad polskie morze lub Tatry, to najlepiej zastanowić się nad wykupem krótkoterminowego-  ubezpieczenie assistance na wyjazd zagraniczny.

Przykładem jest produkt AXA DIRECT. Ubezpieczenie pod nazwą Assistance w Podróży gwarantuje szybką i fachową pomoc w razie kolizji lub awarii  dla kierowców udających się na wakacyjny wyjazd samochodem. Oferta ta  gwarantuje ochronę w razie wypadku, awarii lub kradzieży samochodu, niezależnie od tego, w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym klient posiada ubezpieczenie OC lub AC. Jacek Rink, Główny Specjalista ds. Ubezpieczeń AXA DIRECT dodaje: „Po dwóch miesiącach oferowania ubezpieczenia możemy pokusić się o pierwsze podsumowania. Nasi Klienci najczęściej korzystają z Assistance w Podróży podczas wyjazdów zagranicznych (ponad 75% wszystkich interwencji). Najwięcej zgłoszeń odnotowaliśmy z takich krajów jak: Chorwacja, Włochy, Hiszpania, Francja i Holandia.

Ważniejsze warianty ubezpieczenia assistance to m.in.:  organizacja i pokrycie kosztów samochodu zastępczego, zapewnienie noclegu i transportu wszystkich podróżnych, naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia lub holowania go do warsztatu oraz dostarczenie paliwa na trasie.

Źródło: www.axadirect.pl

Ubezpieczenia online

Może Cię też zainteresować...

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x