OC Benefia w kiosku Ruchu

Zastanawialiście się idąc rano do kiosku, co możemy tak naprawdę tam kupić? W kioskach zwykle kupimy prasę, papierosy, doładowanie do telefonu oraz możemy puścić lotka. Od września w kioskach RUCH-u będziesz mógł zakupić ubezpieczenie OC. Sprawdź ubezpieczenie OC Benefia w swoim kiosku.

Współpraca na linii RUCH-Benefia

RUCH tak jak inne firmy specjalizujące się w sprzedaży prasy nie mają w ostatnim czasie powodów do zadowolenia. Nakłady prasy co roku spadają. By zbudować silną pozycję na rynku kioski nie mogą tylko sprzedawać prasy, papierosów i słodyczy. Co raz częściej oferowane są nowe możliwości dla klientów. Tak właśnie stało się w przypadku współpracy RUCH-u i Towarzystwa Ubezpieczeniowego Benefia.

Teraz w specjalnie oznaczonych kioskach klient będzie mógł kupić polisę OC. Taka współpraca można powiedzieć, że była „strzałem w dziesiątkę”. Prezes zarządu Benefia TU SA Vienna Insurance Group Paweł Bisek powiedział, że podczas codziennych zakupów w kioskach lub na stacji kontroli pojazdów, codziennie sprzedają się ubezpieczenia OC. Oferta zakupu polis jest dostępna w około 500 punktach. Pamiętajmy, że RUCH to 2,5 tysiąca kiosków w całym kraju.

Ile trwa proces zakupowy?

Pomysłodawcy tego projektu mówią, że zakup polisy w kiosku zajmie nam około 2 minut. By poznać ofertę Benefii w RUCH-u wystarczy mieć ze sobą dowód rejestracyjny. Dzięki zeskanowaniu kodu, system RUCHU łączy się z systemem Benefii. W ciągu 5 sekund sprawdzone są nasze zniżki i generowana jest oferta. Jeśli ta będzie nam odpowiadać to na miejscu możemy zawrzeć umowę.

Taki system sprzedaży ubezpieczenia OC jest pierwszy w Europie. Główną zaletą jest szybkość i dostępność do systemu Benefii oraz Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Sam sprawdź ubezpieczenie Benefia.

System Tu i Teraz

System obsługi klienta na linii RUCH-Benefia to „Tu i Teraz”. Założeniem tego sytemu jest , by był to automatyczny mechanizm, który ma całkowicie wyeliminować odpowiedzialność sprzedawcy za dane. Cały proces weryfikacji klienta i pojazdu ma być pozbawiony błędu wynikającego z czynnika ludzkiego. Ten system ma być wygodny dla klienta, któremu zależy przede wszystkim na czasie, wygodzie i niskiej cenie.

Celem Benefii jest dostępność swoich usług jak najbliżej człowieka. Możliwe, że niedługo ubezpieczenie będziemy mogli załatwić w takich miejscach jak lotniska, dworce lub centra handlowe. Oprócz tego zaletą ma być rzetelność informacji i udogodnienia oferowane klientowi.

Rozwój technologii i konkurencja na rynku sprawia, że wygoda klienta jest stawiana na pierwszym miejscu. Innowacyjny projekt RUCH-u i TU Benefia sprawia, że z pozoru zwykłe wyjście do kiosku może skutkować podpisanie polisy OC.

Teraz zamiast: „skocz do kiosku po gazetę”, będziemy mogli usłyszeć: „skocz do kiosku po polisę”.

Źródło: www.gu.com.pl, www.polskieradio.pl, www.pieniadze.gazeta.pl

 

Ubezpieczenia online

Może Cię też zainteresować...

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x