Co musisz wiedzieć o ubezpieczeniu OC motocykla?

Czy wiesz, że każdy skuter, motorower i motocykl, który jest zarejestrowany w Polsce musi posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC? Ile kosztuje taka polisa? Sprawdź jak wygląda ubezpieczenie OC motocykla.

Spełniłeś swoje marzenia o jednośladzie?  Pamiętaj, że oprócz wszystkich niezbędnych spraw musisz zadbać o ubezpieczenie. Przy obliczaniu składki brane są pod uwagę takie czynniki jak dane motocykla, pojemność i rodzaj maszyny. Składki na motocykl kosztują średnio kilkadziesiąt złotych. Warto jest porównywać oferty u wszystkich ubezpieczycieli. Pomóc w tym mogą eksperci SuperUbezpieczenia.pl. Sprawdzą i znajdą dla Ciebie najtańszą polisę na rynku.

Posiadasz zniżki na OC samochodu? Okazuje się, że mogą one być przeniesione także na motocykl.

Wielu miłośników motocykli inwestuje duże pieniądze w swoje maszyny. Koszt niektórych maszyn przekracza nawet wartość dobrej klasy samochodu. Natomiast ewentualne naprawy po szkodzie mogą być bardzo kosztowne.  Posiadając drogi jednoślad warto więc zastanowić się nad polisą AC. W tym przypadku w niektórzy ubezpieczyciele będą wymagać od Ciebie dodatkowych zabezpieczeń antykradzieżowych.

Jak znaleźć ubezpieczenie OC motocykla? Wejdź na www.superubezpieczenia.pl lub zadzwoń 720 221 221. Eksperci SuperUbezpieczenia.pl porównają dla Ciebie składki we wszystkich firmach. Sezon motocyklowy za pasem. Nie czekaj i kup już dziś ubezpieczenie OC motocykla.

Ubezpieczenia online

Może Cię też zainteresować...

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x