Jak nie dać się oszukać kupując używany samochód?

Kupując samochód używany właściciel pojazdu przedstawia go często w samych superlatywach. Samochody w „idealnym stanie” są wystawiany na wielu giełdach samochodowych. Często okazuje się, że takie samochody nie wiele maja wspólnego z takim stanem. Jak więc nie dać się oszukać kupując używany samochód.

Znajdź vin

Nie wiesz gdzie jest vin w Twoim wymarzonym samochodzie? Skorzystaj ze strony www.numervin.com a dowiesz się gdzie znajduje się vin w każdym aucie.

e-historia

Chcąc sprawdzić stan pojazdu istnieje system, gdzie możemy to sprawdzić bez wychodzenia z domu. Dzięki usłudze e-usługa Historia Pojazdu możemy ryzyko oszustwa zmniejszyć do minimum.

Jak działa ten system?

Korzystając z e-usługi Historia Pojazdy wszystkie dane są pobierane z Centralnej Ewidencji Pojazdów. Dzięki temu możemy sprawdzić jak wygląda sprawa z aktualnym ubezpieczeniem OC i przeglądem technicznym. Dodatkowo sprawdzić możemy, czy pojazd był w przeszłości wyrejestrowany lub pochodzi z kradzieży. Pamiętajmy, że brak OC sprawia, że nałożona może zostać finansowa kara.

Często zdarza się tak, że sprzedawcy często chcą „podrasować” pojazd podając nie zawsze prawdziwe dane. Dzięki systemowi możemy sprawdzić jaki stan faktycznie samochód ma. Znajdziemy więc takie informacje jak: pojemność silnika, rodzaj paliwa i średnie spalanie, masa całkowita i ładowność.

Poznaj historię pojazdu

Na stronie, gdzie sprawdzasz pojazd bardzo przejrzyście zostanie Ci przedstawiony cały raport. Zostaną pokazane wszystkie zdarzenia dotyczące samochodu. Chcesz mieć wszystko w jednym miejscu? Skorzystaj z internetowej historii pojazdu.

Ubezpieczenia online

Może Cię też zainteresować...

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x