Hybryda na wypadek – PZU i auta zastępcze

Firma PZU zakupiła 300 hybrydowych toyot, które służyć będą klientom PZU jak auta zastępcze. Do koñca roku do partnerskich wypożyczalni PZU trafi łącznie 300 Aurisów.

Klienci PZU mogą liczyć zatem na pewność, że koszty zużycia paliwa będą o wiele niższe niż w innych autach. Samochody hybrydowe znacznie obniżą koszty nie tylko zużycia paliwa przez klientów. PZU zapewnia, że spółka będzie płacić o wiele mniej wypożyczalniom ( do 100,00 zł plus VAT) co w efekcie obniży koszty ubezpieczenia. Obecnie koszty wypożyczenia auta są o dwu, a nawet trzykrotnie wyższe, co wlicza się w ceny ubezpieczenia.

Firma stawia nie tylko na innowacyjność, ale na podniesienie standardów usług związanych w autami zastępczymi. Jak podkreśla Jacek Pawlak, prezes Toyota Motor Poland.

cyt.: z jednej strony innowacyjność, z drugiej strony wyraz dbałości o klienta ze strony PZU, szczególnie w czasach, kiedy liczymy każdą złotówkę i próbujemy maksymalnie ograniczać koszty. W całym procesie wynajmu samochodu po stronie klienta zostają tylko koszty zużycia paliwa. A te koszty w samochodach hybrydowych są minimalne.?
Warto też podkreślić, że pojazdy oznaczone będą logo PZU, a także logo aktualnych kampanii społecznych związanych z bezpieczeñstwem na drogach.

Podwyższenie poziomu usług związanych z wypożyczaniem aut zastępczych wymusi podniesienie tych standardów w innych Towarzystwach Ubezpieczeniowych, na czym w efekcie skorzystają sami klienci.

Ubezpieczenia online

Może Cię też zainteresować...

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x