Autocasco – RESO Europa Service

Intensywne prace Oddziału „BTA Insurance Company” SE w Polsce oraz RESO Europa Service zakończyły się sukcesem. Owocem współpracy jest uruchomienie sprzedaży autocasco.

Nowy produkt zapewnia między innymi:

  1. wybór wariantu ubezpieczenia między: KOSZTORYS lub SERWIS;
  2. wybór zakresu terytorialnego spośród trzech opcji: wyłącznie terytorium R, Europa z wyłączeniem Białorusi, Mołdawii, Ukrainy i Europejskiej części Rosji lub Europa z włączeniem Białorusi, Mołdawii, Ukrainy i Europejskiej części Rosji;
  3. rozszerzenie zakresu ochrony ubezpieczeniowej między innymi o: zniesienie franszyzy integralnej, amortyzacji części lub redukcji sumy ubezpieczenia oraz o wybór dodatkowej opcji ochrony – „kluczyki”, „lusterka” czy „gwarantowanej sumy ubezpieczenia”.

Jak dodaje Artur Stępień, zastępca dyrektora oddziału BTA w Polsce: „ Zgodnie z zapowiedziami w lipcu tego roku wprowadzamy do naszej oferty ubezpieczenie autocasco. Dzięki temu nasza oferta ubezpieczeń komunikacyjnych stanie się. AC zostało opracowane w formule all risks, czyli obejmuje wszystkie szkody (uszkodzenie, zniszczenie lub kradzież pojazdu, jego części lub wyposażenia), które nie zostały wyraźnie wyłączone w OWU”.

Ochronę ubezpieczeniową można rozszerzyć m.in. o zniesienie franszyzy integralnej, amortyzacji części lub redukcji sumy ubezpieczenia oraz o wybór dodatkowej opcji ochrony – „kluczyki”, „lusterka” czy „gwarantowanej sumy ubezpieczenia”. Ubezpieczeniem mogą być objęte pojazdy mechaniczne, które są zarejestrowane w RP lub te, które nie podlegają rejestracji, ale są dopuszczone do ruchu na terenie RP, o wartości powyżej 7.000 zł. Okres ich eksploatacji nie może przekroczyć 13 lat. RESO Europa Service Sp. z o.o., to firma specjalizująca się przede wszystkim w: sprzedaży ubezpieczeń, tworzeniu sieci sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń oraz administrowaniu procesu likwidacji szkód, w tym szkód międzynarodowych.

 

Źródło: reso.com.pl

 

Ubezpieczenia online

Może Cię też zainteresować...

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Akceptuję
x